Proč jsem si založila blog?

Nejednou mě popadla myšlenka, že bych začala psát blog...jenže jsem si pořád říkala, že bude hrozně trapné, když si to přečte třeba mé okolí. Jenže není se za co stydět. Jen publikuji své názory.


Na začátku roku 2015 jsem si řekla, že by to chtělo nějakou změnu, něco, co by mě naplňovalo.

Chci konečně něco změnit, nezměním sice svět ani nic velkého, ale zkusím změnit styl svého života, a tento blog mi v tom, doufám pomůže... Dříve mě nic nebavilo, nenaplňovalo, ale s příchodem nového roku chci do svého života vtáhnout jinou vlnu... jak říká citát: "Nemůžeš zastavit vlny, ale můžeš se naučit surfovat".

 Hodně věcí se za poslední dobu změnilo, a já stále nevím, co mě baví a co ne. Někdy je těžké přijít na to, co je pro vás smysl života. S příchodem nového roku jsem zase o něco starší, a čím jsem starší, tím mi ten čas utíká rychleji... a já tento čas, který mi je dán, nechci prožít tím, že budu celý den na počítači dělat nesmysluplné věci, nebo se koukat na seriály, ale chci ho strávit jinak, lépe. Chci začít cvičit, běhat, jezdit na kole, číst více knih, a stále se vzdělávat, .. Život nás učí stále:) Doufám, že mě blogování bude bavit více a více, protože psaní článků mám opravdu ráda. Že vám tento blog i něco dá, že bude přínosem.. 

 Pokud máte něco na srdci, určitě mi napište Váš příběh... ... budu se těšit..

You May Also Like

0 komentářů

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.