Tělové mléko do sprchy NiveaZdravím vás všechny u dnešní recenze. Představím vám tělové mléko do sprchy od značky Nivea. 

Cena je kolem 150,- Můžete ho koupit v každé drogerii i v obchodě. Má 400 ml. 
Jsou dvě velikosti, tohle je větší balení. Jsou taky dva druhy, tohle modré, což je pro suchou pokožku, a bíle, které je pro normální. Já mám hodně suchou pokožku, tak jsem bez váhání koupila to modré. 
O co jde? Po umytí sprchovým mýdlem natřete na tělo tohle mléko, a poté ho opláchněte vodou. 
Po usušení byste měli být hydratovaní, a už není více potřeba žádný krém. Je to trošku i pro lenivce, kterým se po sprše nechce mazat. 
Ze začátku jsem z toho byla nadšená, protože to bylo něco nového. Hydratace byla průměrná. Vůně mě vyhovovala, nebyla nějak moc výrazná. Spíše typická "niveácká" vůně, která mě osobně docela voní. Ke konci používání už jsem z toho tak nadšená nebyla. Hned vám řeknu proč. 
Ta hydratace je průměrná, ale za tu cenu, která není zrovna nejnižší bych čekala něco většího. Nevím, jak moc hydratuje druhá verze, která je navíc jen na normální, a ne na suchou pokožku. Pokud bych si koupila krém, za tu cenu i nějaký lepší, asi bych udělala lépe. 
Další mínus je, že tento produkt rychle ubýval. Největší nevýhoda je, že pak máte celou vanu nebo sprchu od toho mléka. Klouže to, což může být i nebezpečné. A po koupání nebo sprchování musíte vanu či sprchu umýt. 
Celkově tento produkt hodnotím průměrně. Sama si ho v blízké domě neplánuji koupit, ale pokud bych ho od někoho dostala, tak ho ráda vypoužívám a na chvíli změním mou rutinu :) 
Jaké je tedy hodnocení? 
 • + hydratuje středně(na normální pokožku asi vystačující, na suchou ne)
 • + vůně
 • + mazání přímo ve sprše
 • - cena
 • - na suchou pokožku špatná hydratace
 • - rychle ubývá
 • - ve vaně či sprše klouže
Tomuto mléku do sprchy dávám 50%
Doufám , že se vám recenze líbila. Pokud jste tento produkt taky vyzkoušeli, napište mi vaše názory. 

Mějte se hezky. 

You May Also Like

3 komentářů

 1. Ešte som ho neskúšala a asi si ho ani nekúpim, kedže mu dávaš 50% :/ radšej si kúpim nejaké čo bude poriadne hydratovať :)

  http://lifestyle-beautyblog.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 2. Recenze je moc hezky napsaná! Nivea je fajn značka, ale prostě některý produkty jsou celkem drahý na to, že nejsou zase tak super. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji:) ano to je pravda, Nivea je dobrá značka, ale některé ceny by mohly upravit:)

   Vymazat

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.