Dovolená v Beskydech


Ahoj všichni:) Co jste dnes dělali, v tom horku ? Snad jste se byli aspoň někde u vody ochladit:)

Dneska vám jen ve zkratce povím, proč jsem byla týden neaktivní :) Pustím si písničku a jdu na to :)

Byl svátek, tak jsme si s pár kamarády a přítelem řekli, že pojedeme všichni společně na chatu... Kamarád má skvělou chatu v přírodě, na kopci, daleko od civilizace. Ne zas tak daleko to není...sejdete Kopec, s velkým K:)) a jste v civilizaci.

Tak jsme se na pár dní vydali směr táborák, koupačka v řece a lenošení. Jupí.

Jeden den jsme se pustili na kole do jednoho městečka jménem Čeladná, kde prodávají nejlepší zmrzku pod sluncem :) Je tam farma s kravičkami, kde prodávají čerstvé mléko, sýry a tak:) Ale pokud to máte do Čeladné kousek, určitě si tam zajděte na zmrzku. SMETANOVÁ je nejlepší, takovou jste ještě nejedli.  :)
Tak jsme dojeli až tam. Dali pár kousků zmrzliny, nějaký ten hovězí burger, čímž jsme se posilnili, a pak jeli zpět na chatu...no vlastně jsme jeli ještě k  řece. Tam jsme se vykoupali a teprve jsme se vraceli.  No řeknu vám v tom horku, v nějakých 35 °C to nebylo nic moc:) Sotva jsem dojela, řeknu vám :) Ale za tu smetanovou zmrzlinu to stálo !
Další den jsme vyrazili "jen" k vodě, ale když tam je moc lidí, tak jdeme do "vířivky" . Proč ty uvozovky, říkáte si? ... Protože "vířivka" není jak vířivka:) Ta naše znamená, že jdeme kousek dál podél řeky, kde je malý splávek, a pár kamenů. Tam si sedneme před splav, a necháme se masírovat tekoucí vodou. Je to skvělé! A žádní lidi kolem. Doporučuju :)) (Ukázala bych vám i fotku, ale žádná není použitelná :))Víte co, když jste na chatě, tak si na žádný počítač, tablet nevzpomenete. Ale je to super, na chvíli tak vypnout a vzdát se všemožné elektroniky. Prostě jen sedíte venku u lesa, čtete si, nebo cvičíte v přírodě. Večer si ugrilujete něco dobrého, nebo si opečete špekáčky a sedíte do noci u ohně:)

Člověk vypne, vyčistí si hlavu. Čas uteče rychle a je čas se vrátit do civilizace, do reality. Zase jít do práce, do školy a tak :)

Ale odpočinek, relaxace je důležitá věc, proto neseďte tu na pc, ale běžte do přírody :)

Snad se vám takový kratší článek ze života  líbil. Dejte mi vědět, jestli se vám líbí takové články, nebo mám přispívat jen to, co předtím:)

Mějte se krásně, a užívejte krásných dní :)


You May Also Like

8 komentářů

 1. Pekný článok :) Na chate je vždy dobre, hlavne s kamarátmi :)

  http://lifestyle-beautyblog.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 2. Jééé, tak to jste měli parádu :)) já na chatu jezdím moc ráda, ale takové vyžití tam teda nemáme :)) a musím říci, že teda můj přítel je s telefonem postižený i na chatě, děs... :D

  OdpovědětVymazat
 3. :) je potřeba jednou za čas i ten mobil odložit ;) . . .

  OdpovědětVymazat
 4. pěkný článek:)))
  kdyby jsi měla chvilku, byla bych ráda, kdyby si se podívala na můj blog, napsala nějaký hezký komentář a stala se třeba i jeho pravidelnou čtenářkou :)
  http://worldbyanett.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.