Alpa Amica suchý šampon
Ahoj všichni, další recenze je na tento suchý šampon Amica. Má 30g. Stojí kolem 25-35 korun. Dá se koupit v Dm, Rossman a myslím že i v Tetě. 
Na co se používá suchý šampon? Když se ráno probudíte, mrknete na sebe do zrcadla, a čeho se neleknete? Přes noc se vám zmastily vlasy, a vy musíte na nějakou důležitou schůzku či do školy a nemáte čas na zbyt. Právě na tyhle případy tady je tento pomocník. Je to prášek, který si dáte do vlasů, pořádně ho vmasírujete. To by mělo způsobit odmaštění vlasů alespoň na pár hodin, až na celý den. 
Já jsem nikdy suchý šampon nepoužívala a přišlo mi to až nechutné si dávat nějaký prášek do vlasů. Přeci když mám mastné vlasy, tak si je umyju normálním šamponem... Jenže mi to nedalo a zkusila jsem tento šampon. Nic jsem od toho nečekala, a právě proto mě to mile překvapilo. Používám ho tak třetí den od umytí vlasů, hezky je odmastí a dokonce dodá i objem. 
U toho objemu nečekejte nějakou extra změnu, na to ten šampon ani není určený, ale mně to objemu trochu přidá. 
Určitě se bojíte, jestli to na vlasech nedělá bílé stopy... Toho jsem se bála taky, ale pokud ho pořádně vmasírujete do vlasů, tak se nemusíte bát. Já mám od přírody tmavě hnědé vlasy, a stopy mi to žádné nedělá. 
Jediné, co mi trochu vadí je vůně. Taková až babičkovská, nebo spíše dědečkovská...:) Ze začátku jsem ji cítila i ve vlasech, což mi nebylo vůbec příjemné, ale už to moc nevnímám:)
Ale nedávno jsem viděla druhu verzi tohoto šamponu, už ho mám i nějaký čas doma, ale zatím jsem ho nezkoušela, (musím první spotřebovat ty otevřené) ale myslím, že by měl mít jinou parfemaci. Tak kdyžtak mrkněte na ten.

Ještě mi trošku vadí ten prášek, pokud si to dáte do dlaní, a teprve pak do vlasů, tak se stane, že se vám prášek dostane i na podlahu.

Určitě tento šampon doporučuju. Za tu cenu je skvělý, a vydrží vám i dlouho. 
Dávám mu 85%
- dávám za vůni
- občas se rozsype i na podlahu 
Máte s ním také zkušenosti? Pokud ano, jaké ?:) 

You May Also Like

0 komentářů

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.