Dokázali byste tolerovat nevěru?

Dokázali byste tolerovat nevěru?
V dnešní době je slovo nevěra skoro na každém kroku. Ale dokázali byste zrovna vy tolerovat nevěru? 
Něco vám k tomu řeknu z mého pohledu. Z pohledu člověka, který má partnera už několik let. A doufám, že už navždy:)  
I když jsem mladá holka, která toho možná moc nezkusila, nezažila, tak vím, že nevěra není dobrá. Dnešní mládež to bere nejspíš jinak, moc to neřeší, jen si užívá. Ale opravdu je to to, co chcete? Jen si užívat bez lásky? Já bych partnera, který by měl přede mnou několik desítek, stovky žen, mít nemohla. Vím, že je to na každém, ale někteří jedinci by se mohli nad sebou v tomto případě zamyslet.. 
Když spolu chodí dva milující lidé, proč by se ten jeden měl poohlédnout jinam a tím být nevěrný tomu druhému? Přeci jestli něco k tomu druhému cítím, mám ho rád, tak proč ho podvádět s někým jiným? Když chci někoho jiného, nejprve se rozejdu... 
Hodně lidí chodí na diskotéky, do barů se jen opít a najít si někoho na večer.  Ale jestli vás doma čeká partner nebo partnerka, tak proč v tom baru nejste spolu a nebavíte se. Pak by k žádně nevěre nedocházelo. A pokud s vámi vaše polovička chodit nechce, tak zkuste najít důvod proč. 
Pokud se opijete a jste nevěrní, beru to stejně, jako byste opilí nebyli. Pokud se neumíte uhlídat, když máte v sobě pár piv nebo panáků, tak prostě tolik nepijte, nebo nepijte vůbec. 
Hodně lidí lásku bere jinak, většině jde jen o jedno, o sex, ale přece sex není všechno. Láska to je to důležité na vztahu,,,
Proto vím, že bych nevěru jako takovou asi nedokázala odpustit. Vím, že bych na to stále myslela. Utrápila bych se tím... 
I když to někdo máte jinak, beru to, ale nechápu. 
Proto neubližujte si navzájem tím, že se podvádíte, mějte se rádi, a buďte spolu. Láska je krásná, když je opětovaná:)
Jestli se chcete k mému článku vyjádřit budu jen ráda, klidně i s jiným názorem, ráda si jej přečtu..

You May Also Like

6 komentářů

 1. Nedávno jsem četla, myslím, že to bylo zrovna na firstclass, že chlapi, mají doma 90% ženu, prostě ji něco chybí a pak riskují vše pro tu,co má těch 10%, ale to je vlastně všechno. Když se nad tím člověk zamyslí, tak je to dost smutný.
  Já bych svého partnera nedokázala zradit takovým to způsobem a doufám, že ani on ne. Nejsem si jista, zda bych mu byla schopna prominout.
  I když jsem si dříve říkala, že fyzická nevěra je okay, pokud v tom nejsou city, ale čím jsem starší, tím víc vidím, jaký je to bullshit.
  Děkuji za článek na zamyšlení, opravdu se hodil. :)

  http://celbova.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem byla vždycky proti nevěře. I když je to jen fyzická nevěra... pořád to nevěra je...jsem ráda za názor :)

   Vymazat
 2. Nedokázala bych s tím žít, nevěra jako nevěra. Proto dělám vše proto, aby můj přítel byl šťastný a mám pocit, že je to i naopak. Pečujeme o sebe, dáváme si najevo, že se milujeme, a proto to klape. Ale pokud se vztah stane stereotypem, nevede to nikam, než ke špatnému konci, i třeba k nevěře.
  Třeba dnes mě potěšilo, když jsem otevřela svůj notebook a tapeta na ploše byla změněná na obrázek, který přítel vytvořil v malování, kde bylo napsáno "Miluju tě" a pár srdíček...
  Jsou to maličkosti, ale vztah to otužuje! :)
  Takže nevěra je jen vyvrcholení toho, že ten vztah prostě neklape.
  Baauuu
  www.baauuu.webnode.cz

  OdpovědětVymazat
 3. A já nevěřím tomu, že všichni jsou nevěrní jen a čistě kvůli sexu. Dobrodružství, vzrušení, potřeba svěřit se, potřeba pohonit si ego, "něco dokázat"... Těch důvodů může být spousta a sex vážně nemusí být ten prvořadý.
  Ale mluvíme asi každá o něčem jiném. Já o pánech klucích, kteří by možná i šli přes močál za krásnýma očima a ty o mládeži žijící heslem "ošustit-opustit".

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji za komentář a jsem ráda že to někdo vidí stejně jako já a chápe soukromí youtuberů a celkově všech.
  Nevěru bych asi tolerovat nedokázala, každopádně jsme s přítelem 3 roky a zas bych asi hodně přemýšlela, protože přece jenom ho miluju a bylo by pro mě těžké říct si ze dne na den čau a už se nikdy nevidět, takže bych asi hoodně moc přemýšlela.

  Tera | www.terasplace.blog.cz

  OdpovědětVymazat

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.