Piknik při západu

18:13Piknik

Ahoj všichni :) dneska se s vámi podělím jen o takový článek:)

Jednou jsme jeli na kole kolem takového pole ,kde seděli dva lidé u stolku a jedli. Přišlo mi to docela vtipné si vzít stůl, židle a jídlo ven a tam jíst, ale postupem času si říkám, že je to vlastně hezké:)

A co to je vlastně za místo? Je to kopec nad naším městem, a já to místo zbožňuju a hned vám řeknu proč:) Úplně nahoře je vlastně jen taková malá krásná kaplička, ohrada s koňmi a pole.

Ale to nejkrásnější je ten západ slunce. Vždycky když tama jedeme na kole, musím zastavit a  pokochat se:)

Tak jsem se jednou rozhodla. Budeme piknikovat:)

Navrhla jsem přítelovi, že si uděláme pěkný večer při západu slunce. Souhlasil. Jenže asi dva dny nám to nevyšlo. Já se na to tak těšila. Jenže víte jak to je, když se na něco těšíte, většinou to nevyjde. První den se muselo být dlouho v práci, druhý den bylo zataženo :) Tak třetí den už jsem natěšená nebyla, ale konečně to vyšlo:)Zabalili jsme deku, nějakou vodu a něco na zub, a jeli jsme:)

Na poli jsme si rozdělali deku a povečeřeli jsme:) Občas tama někdo prošel, nebo projel na kole (jo připadala jsem si divně, že jím venku někde na poli, a že si ti lidi říkají určitě to samé, co jsem si myslela před tím já :))) Jenže tohle nesmíte řešit, tak jsem to ani já neřešila a užívala krásný západ slunce.

Je to krásné jednou za čas jít takhle do přírody. Vypnout se z virtuálního světa a žít ten reálný :))

Doufám, že pudem zase. Už se moc těším !

Chodíte taky takhle do přírody na piknik ?:) nebo jen posedět?:)

Napište mi váš příběh :)

PS: nejsem žádné městské dítě, které  žije celý život v paneláku. Vyrůstala jsem na chatě, v obložení všech možných zvířat, ale přírodu prostě zbožňuju ! :)

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Jéé to musel byť super piknik :) Ja som tiež rozmýšľala, že by som priateľovi navrhla nejaký piknik :) Dúfam, že to ešte toto leto stihneme :)

    http://lifestyle-beautyblog.blogspot.sk

    OdpovědětVymazat

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.