Ze života Veru2

18:19

Ahoj všichni, po pár dnech jsem zpět:)Dneska to bude kratší článek z mého života. Opět, koho nezajímají "kecy" ze života jiných lidí, tak si počkejte na příští článek, ostatní zde vítám :))

Jak jste si někteří všimli z jiného článku, tak vás dneska už vítá PANÍ Veronika:) Ono je to nezvyk v tak mladém věku být paní :)) ale je to super:)

Na pár dní jsme si vzali dovolenou, a zítra ráno jedeme někam pryč :) Proto nevím, jestli budu přidávat pár dní nové články. Sice jich mám i pár předchystaných, ale i tak to zabere trošku času, a přece jen si jedeme odpočinout:)

Ale můžete se TĚŠIT NA SPOUSTU FOTEK :) Už se těším, jak je upravím a budu přidávat:))

Ještě bych chtěla všem moc poděkovat, že už mě sleduje 10 lidí :) Vím, že to je malé číslo, ale jsem za každého z vás hrozně ráda:) Moc děkuju. Ani nevíte, jakou mi to dělá radost:)

A taky jsem moc ráda, že se na mém blogu objeví i pár lidí, i když nejsem pár dní online. Že se na můj blog ze dne na den nezapomene:)

Tak to je pro dnešek už opravdu všechno. Mějte se moc krásně. UŽÍVEJTE každý den svého života se svou nejmilovanější osobou :)) Život utíká hrozně rychle a ještě rychleji, čím jste starší. Proto se snažte být těmi dobrými lidmi, a užívejte. :)

Vaše Veronicas.

You Might Also Like

1 komentářů

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.