INSPIRACE LOŽNICE

Ložnice je další důležitý pokoj v našem domě či bytě. Ač chceme či nechceme, trávíme spánkem dost času. 
V ložnici bychom se měli tedy cítit dobře. Nebo spíše skvěle! :)Opět se budu držet v dřevěném stylu. V kombinaci s krbem to vytváří kouzelnou atmosféru - v zimě:)

Všechno bych ladila do jednoduchého stylu, protože v jednoduchosti se člověk cítí nejlépe:) nebo aspoň já ano. Doplňky jako jsou kytara, křeslo, a lampy, jsou číslem jedna:)

Důležitou součástí je si vybrat správné osvětlení. Nesmí být moc výrazné, aby se neupoutala pozornost jen na něj. Žádné křištálové, třpytící se bych nedoporučovala:)

Postel je snad nejdůležitější věcí v ložnici, proto vybírejte velkou, pohodlnou, a kvalitní. Budete na ní spáát hodně nocí :)


Ložnice v podkroví je moc pěkná, ale musíte to umět dobře zařídit s prostorem, abyste se nebouchali do hlavy, a necítili se jak v kleci. 

Pokud máte mít možnost v ložnici mít krb, já bych neváhala:))Abyste si nemysleli, že mám ráda všude jen samé dřevo, tak tomu není tak:)
Moc mám ráda i styl modernější. Opět jednoduché barvy. 
Jestli máte velkou ložnici,je hezké do koutku místnosti udělat takovou,( říkejme tomu každý jak chce) třeba knihovničku :) Prostě vyplnit něčím pěkným prostor:)


K posteli patří noční stolek. Stačí, aby ladil k posteli. A vám se líbil. Nemusí  mít nic konkrétního. Někomu se líbí se šuplíkami, někomu bez. Někomu modernější styl, jinému moderní. 


Do ložnice patří také obrazy. Já bych volila klidně i větší nad postel.  A pokud máte rádi fotky, tak kam jinam se hodí více, než do ložnice?:) 


Já milovník svíček bych doplnila nějaké místo, stolek svíčkou :)V neposlední řadě jsou důležitou součástí i květiny. Dodají pokoji takový život...
Do ložnice se ale nedoporučuje mít moc květin, tak volte střídmě:)/všechny fotky jsou z internetu/


Mějte se:)


You May Also Like

11 komentářů

 1. Odpovědi
  1. díky, právě mně to přijde útulné:) ale názor beru :)

   Vymazat
 2. Super. Ale moja izba už je podľa mojich predstáv ale akoinšpirácia to je fajn. Pozývam ťa na svoj blog, môžeš sa zapojiť do giveaway o azujímavú cenu.

  Bari Bircak GIVEAWAY

  OdpovědětVymazat
 3. Tak z takového pokoje bych nevylezla. Miluju ten "lesní" styl! A krby! To je jak sen. Krásný článek. :)
  Samozřejmě, svíčky nesmí chybět nikde. :D
  Michelle B :)

  OdpovědětVymazat
 4. děkuju. Přesně tak, mít takový pokoj tak jsem tam pořád :))

  OdpovědětVymazat
 5. I v mém snovém bydlení hraje velkou roli krb a přírodní materiály. Mám ráda french-nordic styl bydlení, kde je všechno o detailech, které dávají domu tu úžasnou atmosféru :) .
  Jinak máš krásný blog :) Přeju spoustu čtenářů a držím palce v blogerce roku.
  http://chicadriana.blogspot.co.at/

  OdpovědětVymazat
 6. Krb do ložnice je to nejlepší, co jsme si mohli pořídit - naprosto nejútulnější a nádherně se na to kouká :) Jinak moc pěkný článek!

  OdpovědětVymazat

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.