Je težké být sám sebou?Je večer. Opět tu sedím na sedačce,zapálená svíčka tu voní přes celý pokoj. Mám puštěnou svou nejoblíbenější kapelu a tak přemýšlím co teď... řekla jsem si, že bych mohla i něco napsat... jenže žádná recenze, recept, a nic o módě ani kosmetice se mi psát nechce.

Večer píšu nejradši takovéto články... jen tak si prostě sednu, pustím písničky a píšu. Jenže nevím, jestli ty mé úvahy pořád někoho baví... doufám že jo...:)

Dneska mě napadlo, jak je těžké být sám sebou. Někomu to ani nepřijde, a každý říká, jak je originální. Jenže není. Nevím proč, ale myslím si, že tato doba už je taková... je taková, že člověk se snaží být stále dokonalejší a dokonalejší, ať už sám od sebe nebo kvůli ostatním...

Nevím proč se člověk bojí být sám sebou. Každý je ovlivněný něčím nebo někým.

Neberte si život tím, že furt budete někoho poslouchat, někým se řídit...

zkuste být sám sebou

I když si myslíte, že když řeknete svůj názor a nebude stejný jako názor ostatních, že jste něco míň... Naopak. Já si vážím lidí, co si umí prosadit to svoje. Ať už je to cokoli. Věřte v to, co chcete sami. A ne tomu, co vám řeknou ostatní. Nebojte se říct ne. Nebojte si říct, že se vám tohle nebo tamto nelíbí.


Vím, že hodně lidí si řekne, že to je blábol, že nejsou ovlivnění...

  ale zkuste se podívat na tento svět svýma očima... a uvidíte něco krásného... 

/ps. pokud někdo víte, jak dát do blogu fotogalerii, budu moc ráda/ :)

You May Also Like

2 komentářů

  1. Hezky napsané:) určitě piš takových článků vic))
    jinak souhlasím♥
    http://essdeesthoughts.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.