Radujme se i když jsme vyčerpaníKaždý je jednou tak vyčerpaný, že se mu nic nechce. Já jsem tento týden úplně bez energie. Chodím spát relativně brzo, ale stále jsem vyčerpaná. Že by to bylo tím podzimem? Já si myslím, že snad ne.

Podzim mám totiž moc ráda.

 Sice občas prší, je pochmurné počasí, ale můžete se těšit na čaj, můžete si zapálit svíčku a zachumlat se pod deku.

Jenže když je člověk unavený, tak i tak by měl jít něco dělat, protože tento čas utíká neskutečně rychle. Opravdu nikdy mi ten čas neutíkal tak rychle jako teď. . .

A tento čas by se neměl strávit jen na počítači.  Jenže kolikrát se těším, že další den 

budu cvičit, budu péct buchtu, dvě, udělám si radost domácím koňakem (protože ten miluju) a nebo že uvařím manželovi něco dobrého. 

Jenže jak tohle všechno chcete stihnou za tak krátkou dobu .. .

Co tím chci říct? 

Že se musíme občas přemáhat a těšit se ze všech věcí.

Ač to jsou maličkosti nebo všední věci, tak si jich všímejme, radujme se,protože jak jsem již napsala tak život nám utíká. A jediné na co budeme myslet ve stáří, jsou naše vzpomínky. Proto žijme teď a tady. Žijme s tím co máme, s tím koho máme, a buďme za to rádi. A prostě radujme se ze života. 

Každý den není sice takový, jaký bychom chtěli, občas nám život dá překážky, ale my je musíme překonat.
Musíme si z každého úkolu, maličkosti i špatném zkušenosti vzít jen to dobré. 

A na konci je vždycky sluníčko, a pokud ne, tak to ještě není konec:) 


You May Also Like

3 komentářů

 1. Taky se řadím k milovníkům podzimu. Je to moje nejoblíbenější období. Dřív jsem měl problémy s únavou, ale změnil jsem kompletně svůj život, začal jsem sportovat, zdravě jíst a pokud si dám kvalitní snídani, mám zaručeno že únava mě celý den nečeká ;). Právě o tom píšu na svém blogu, pokud bys měla zájem, mrkni!

  http://thsvet.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Určitě se na tvůj blog podívám :)

  OdpovědětVymazat
 3. Já se taky řadím k milovníkům podzimu, ale tento podzim vypadá na extrémně náročný stejně jako zbytek školního roku, a možná už jenom to pomyšlení mi ubírá energii. Jsem ale typ člověka, že i když téměř umírám únavou tak do postele nezalezu.

  OdpovědětVymazat

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.