INSPIRACE OBÝVÁKUDneska vám sem dám takovou menší inspiraci obýváku. Z minulého článku o inspiraci domu jste si mohli všimnout, že miluju dřevo a krb:)
Dneska snad budu inspirovat vás, ale i sebe. Obývák je jeden z dominantních pokojů v bytě, domě. Trávíme tam spousty spousty času, a všichni se tam chceme cítit co nejlépe.

Každý máme jiný styl, každému se líbí něco jiného, tak prosím, komu se nelíbí dřevěné prvky, tak raději nekoukejte:)Doplňky, jako jsou svíčky, květiny a lampy jsou důležitou součástí výbavy obýváku. 
Obývák je útulnější a hezčí. 

V dnešní době můžou být lampy zajímavým doplňkem obýváku. A zároveň jsou užitečné :)
Moc se mi líbí jednoduše vymalované stěny. Buďto na bílo s nějakými barevnými doplňky. Nebo béžová, světle oranžová nebo žlutá s doplňky stejné či podobné barvy. K tomu doladit krb. 


 Dominantou obýváku je samozřejmě sedačka, která by měla být víc jak pěkná, spíše pohodlná, protože na ní trávíme hodně času. Opět bych ladila do přírodních barev. Osobně se mi červené, oranžové sedačky moc nelíbí.K obýváku je důležitý stolek. K mému typu obýváku se hodí masivní dřevěný stůl.
(Žádný malý skleněný konferenční stolek:)Poslední důležitou součástí obýváku jsou obrazy. Pokud máte všechno sladěné do přírodní barvy, bez dominující nějaké barvy, klidně můžete zvolit barevnější obraz. Pokud chcete jít dále v přírodních odstínech, můžete :))


/všechny obrázky jsou z internetu/


Snad se vám článek, líbil :)

You May Also Like

8 komentářů

 1. Opravdová nádhera! Líbí se mi dřevěné prvky, líbí se hlavně první obrázek. Chybí tam ale jedna podstatná věc. Sice ji dnes moc lidí nepoužívá, ale rozhodně tam nesmí chybět televize. Úplně ji vidím nad tím krbem. Panebože! To by byla nádhera trávit dlouhé večery v takovým luxusu. Vyžadovalo by to sice hodně peněz takový obývák v domě vytvořit, ale stálo by to za to. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Taky by se mi to moc líbilo :) A ta televize by mi tam asi až tak nechyběla :)

   Vymazat
 2. Krása, kdo by tak nechtěl bydlet, co :) ten první obrázek !!! Jestli máš zájem, chtěla bych tě pozvat i ostatní čtenáře do mé GIVEAWAY o super balíček, kde jsou produkty značky essence, fingrs, iam, claires .... :))) pravidla jsou strašně easy, tak mrkněte na blog ! :) budu se těšit na Vaši účast.

  OdpovědětVymazat
 3. jéj nádhera , teším sa ako o rok budem zariaďovať svoje vlastné bývanie :D ,

  https://clodyteenmummy.wordpress.com/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak ať se ti to podaří zařídit co nejlépe :)

   Vymazat
 4. Wow! Wow! Wow! To chci taky, to jsem si myslela, že krb co máme (http://www.flamen.cz/cz/produkty/krby/rada-omega/1232-omega-r-s-92000067.html) je mega nádhernej, ale tohle je o sto levelů výše :D

  OdpovědětVymazat

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.