Jak se nachystat na Vánoce
Dneska vám poradím jen pár tipů, jak se nachystat na Vánoce.
Jako první začínám první adventní nedělí. Vyzdobte si byt či dům nějakými Vánočními dekoracemi. Kupte si nebo vyrobte nějaký věneček na dveře. Vyrobte si adventní svícen se 4 svíčkami, kdy zapálíte každou neděli jednu svíčku.

Ozdobte si pokoje vánočními světýlky, které nám vánoce připomínají snad nejvíce. Pokud máte rádi nějaké další dekorace, tak šup tam s nimi:)

Doporučuji nakoupit nebo vyrobit dárečky. Raději s předstihem:) Potom je samozřejmě nějak pěkně zabalit.

Trošku bych uklidila byt. Ale pokud nestíháte, tak se úklidem rozhodně nestresujte. Okna umývat nemusíte, a po zbytek roku nebydlíte někde na smetišti, takže vlastně uklizeno máte :)


Nachystejte si Vánoční ubrus, svíčky, a ostatní věci, co potřebujete nebo spíše chcete o Vánocích mít :)

Zkuste si upéct nějaké cukroví, které máte rádi. Ale nestresujte se tím, že nestíhám upéct 20 druhů... Neřešte to, a upečte je ty, co opravdu máte rádi. A pokud nestíháte péct žádné, tak se to dá vyřešit jinak. Můžete si koupit v obchodech, nebo u nějaké domácí cukrářky.

Pár dní dopředu bych si koupila nějaké suroviny na večeři. Protože pak den před Štědrým dnem můžou být brambory na salát vyprodané, nebo bude všude tolik lidí, že budete velmi rádi, že všechno už máte doma.

Kupte si stromeček, pokud byste chtěli živý :)

Pokud jste ten typ člověka, co rádi sledují Vánoční filmy, tak si jich pár stáhněte, protože v televizi většinou nic moc není. Můžete zde očekávat nějaké mé oblíbené. Tak sledujte blog, ať vám nic neuteče:)

A ve volných dnech se dívejte na filmy, pouštějte si vánoční písničky či koledy a choďte na Vánoční trhy. Dejte si svařáček nebo punč a užívejte atmosféry Vánoc.

Udělejte si vaječný likér, a večer s ním odpočívejte u dobrého filmu či knížky.

Den před Štědrým dnem si přichystejte stromeček, a pokud ho nezdobíte až na Štědrý den, tak ho můžete i nazdobit. Já si ráda přichystám i den předem nějaké jídlo. Například salát nebo polévku, abych si Štědrý den užila více:)

A hlavně si Štědrý den  prožijte dle svého, co nejlépe, co nejkrásněji...Buďte rádi za to, že ho můžete prožít doma se svojí rodinou v teple. A buďte za to nesmírně vděční.

A POKUD JSTE ŠŤASTNÍ, TAK NEZÁLEŽÍ NA TOM, JESTLI MÁTE VŠECHNO DOMA PERFEKTNÍ. ZÁLEŽÍ NA TOM, ABYSTE SE VY CÍTILI PERFEKTNĚ A UŽILI SI TEN DEN, TY VÁNOCE.

Nezapomeňte popřát krásné svátky rodině či kamarádům...

A hlavně si o Vánocích říkejte pravdu, protože kdy jindy, než o Vánocích... ♥

Mějte se krásně a já doufám, že se uvidíme u dalšího článku.


You May Also Like

6 komentářů

 1. Páni, tebe bych domů potřebovala, aby jsi to všechno za mě udělala :D Vůbec nestíhám a ani nějak nevnímám, že jsou nějaké Vánoce, natož je všude kolem mě nějaká vánoční výzdoba, protože mi pořád díky počasí připadá, že je září a pořád se nějak nemůžu přeladit, tak jsem zvědavá kdy k tomu letos dojde :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si letos řekla, že si chci užít jak Vánoce, tak i ten předvánoční čas:) Taky mám času málo, ale když nějaký je, tak se to všechno dá stihnout :)))

   Vymazat
 2. Vánoční filmy mě vždy naladí nejvíc :)

  OdpovědětVymazat
 3. Já už mám vyzdobený pokoj, vždycky si pustím vánoční písničky a mám tu pravou náladu :)
  Denisse Beauty

  OdpovědětVymazat

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.