BÝT NEBO ŽÍTV dnešní době se každý předhání, aby byl lepší než ostatní. Ať je to ve vzdělání, v lepší práci, v lepším oblečení, v lepším mobilu, nebo dokonce i v lepším zadku či větších prsech...

 Ale za jakou cenu? Proč se srovnávat s lidmi, kteří za jakoukoli cenu ze sebe udělají monstra? Nechají si zvětšit prsa, dávají si silikony do zadních partií, a to není vše. Někdo chce být tak "krásný", že prodělá několik desítek, v horším případě stovek plastik, aby byl dokonalý...

Jenže co je dokonalost? Opravdu to je ve velikosti prsou, v lepší práci, nebo snad lepším mobilu?

Uvědomte si, že všichni co tomuto propadnou, si potřebují vyřešit nějaký svůj problém.

Proto se je nesnažte napodobit, ale buďte sví... Přírodní, originální...Nesnažte se jít s davem za každou cenu, ne vždy to je správná volba.

NAUČTE SE MÍT RÁDI SAMI SEBE. TAKOVÍ, JACÍ JSTE...
...

TENHLE SVĚT SE NEZLEPŠÍ, POKUD SE NEZLEPŠÍTE VY

You May Also Like

12 komentářů

 1. mně třeba všichni říkají, abych zhubla, nelíbí se jim moje velikost 38 nebo třeba můj nos, prý je to "moc pršák" a moje obočí, že je moc hustý nebo že jsem z Prahy...TEĎ! mám se ráda taková, jaká jsem, ale stálo mě to tolik úsilí, že se nedivím některým sebevrahům...
  www.plesatazpevacka.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Člověk nesmí tady v tom poslouchat ostatní. Ať si hledí svého... každý má nějaké chyby, ale to je na tom to pěkné. Nejde aby byly všichni dokonalí :)

   Vymazat
 2. Mluvíš mi z duše :-) Každý by měl začít u sebe a dělat přesně to, v čem se sám vidí, v čem je dobrý, jaký by chtěl být. Pěkný článek :-)
  http://poskoleaztracena.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Přesně tak.. To už hraničí s psychickou nemocí, zdravý člověk si nikdy nenechá víc jak tři operace. V dnešní době ač to zní povrchně, vzhled hraje velkou roli. Už jen při hledání zaměstnání, seznamování a celkovému postavení ve společnosti. Každopádně by to člověk s tím "zkrášlováním" neměl přehánět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. hlavně by měl být každý sám sebou :)

   Vymazat
 4. Ostatní budou vždy poukazovat na nedostatky jiných. Je to hold lehčí než se zaobírat vlastními problémy. Doufám, že k této "sortě" lidí nikdy patřit nebudu :D . Takového vrcholu znudění nad svým vlastním životem jsem nikdy nedosáhla. Podle mě je ubohé soudit ostatní podle vzhledu, ale možná ještě ubožejší se zajímat o to, co o mně říkají. Jsem sama sebou a jsem šťastná za své starosti :) . Řešit, co kdo nosí nebo jak kdo vypadá?? Nejsem ani fashion stylistka ani Bůh, abych na to měla právo nebo čas.. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Hezky napsáno. I když to možná pro někoho může znít jako klišé.
  Ale je pravda, že lidé chtějí pořád to, co nemají a vždy to tak bude. Také to tak mívám. Ono je asi důležité nepřikládat tomu moc velkou váhu :).

  http://books-films-sleep.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. Pekný článok, každý by mal byť sám sebou a nehrať sa na niečo, čím nieje. Šťastie je v živote prvoradé.

  Nechceš sa navzájom sledovať? :)
  http://nicolland.blogspot.co.at

  OdpovědětVymazat
 7. Super napísané! Hlavné je sa neporovnávať!! Niekedy to však nejde a rada by som mala ploché bruško ako tamtá či menší nos ako tá. Ale na bruchu môžem popracovať sama a s nosom sa dá zmieriť, takže určite plastiky veľké nie! Neviem na čo je to vôbec dobré :/

  OdpovědětVymazat

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.