Ledové sochy na Pustevnách
Tři víkendy po sobě se můžete zajít podívat na Pustevny na ledové sochy. Akce trvá do 24.1.2016. 

A o co přesně jde? Mezinárodní umělci se sejdou na Pustevnách, kde vyřezávají různé sochy do ledu. Všechny sochy jsou ve stanu pohromadě. Nachází se tam pár soch i ze sněhu. 

Na Pustevnách je to moc krásné. Jediný problém je, že se o to zajímá docela dost lidí. No ono by to ani problém nebyl, pokud byste nečekali hodně dlouhou řadu venku v řadě.

Proto pokud se tam někteří chystáte, tak doporučuji přijet k lanovce do Ráztoky klidně před 9 hodinou.

My tam jeli autem cca 4 kilometry asi hodinu. Taková řada aut byla... a pak jsme čekali přes 2,5 hodiny v řadě. Nahoru jsme se dostali kolem 15 hodiny. Lanovka jezdí do 17 hodin. Tak jediné co nás napadlo, je, že buďto budeme mít nahoře tak čtvrt hodinky čas, a hned pudeme zas do řady, a nebo se tam porozhlédneme po nějakém ubytování. Měli jsme štěstí, měli volno :) 

Znáte někdo ledové sochy na Pustevnách? Byli jste tam někdo ? Líbily se vám ? :)

Přikládám pár fotek:) Více fotek bude v mém portfóliu, budu ráda, když se podíváte i tam. A budu moc ráda, když zanecháte odběr. You May Also Like

9 komentářů

 1. Na poustevnách jsem nebyla ale vyřezávané sochy už jsem viděla, kdy je dovezli k nám na náměstí na ukázky. Bylo to pěkné ale nebyla to určitě taková atmosféra jako jinde.

  OdpovědětVymazat
 2. to je neuvěřitelná nádhera, miluju tyhle sochy :) je to jedna z mých nejoblíbenějších věcí na zimě :)
  www.plesatazpevacka.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Jé tam jsme byli :3 skv3lý výlet,doporučuji také :))

  OdpovědětVymazat
 4. Taky jsem letos byla. Chumelilo celý den a jak říkáš. Několik hodin ve frontách. Tak zmrzlá jsem dlouho nebyla a snad ani nebudu. A pak nahoře jen 6 soch, byla jsem dost zklamaná a fakt po 15min zase čekat do řady zpátky, aby člověk nemusel po svých. :/ Lepší by bylo, kdyby ty sochy nechali dole u lanovky. Viděl by to každý a nebyly by žádné šílené fronty.

  OdpovědětVymazat

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.