Fotokniha- Saal Digital CZPřed časem jsem měla možnost vyzkoušet fotoknihu od značky Saal Digital. Neváhala jsem ani minutu a šla směle do tvoření. Ano fotokniha mi byla nabídnuta výměnou za úpřímnou recenzi. Nikdy bych něco nechválila, pokud by se mi to nelíbilo nebo bych s tím nebyla nějak spokojená. 

V dnešní době skončí plno Vašich fotek v počítači, na které se skoro nikdy nepodíváte. V lepší variantě je dáte alespoň na pár sociálních médií (facebook, instagram...) kde je uvidí pár vašich kamarádů.

Jenže za pár měsíců intenzivního focení máte přehlcený váš počítač i facebook. Já jsem vždycky byla pro tu hmatatelnou variantu fotky, a tak když jsem měla možnost vyzkoušet fotoknihu od značky Saal Digital, neváhala jsem a šla do toho.

Jelikož jsem už jednu fotoknihu před nedávnem dělala, tak jsem věděla jak zhruba na to.EDITACE FOTOKNIHY :

Na stránkách Saal Digital můžete vytvářet fotoknihu buďto online nebo stažením jejich programu. Já si stáhla ten program, který se bezproblémově a rychle nainstaloval. V programu se dá jednoduše zorientovat. Nabízí také různé motivy, fonty písma, obrázky. Ale jak se říká-  "méně je někdy více" - tak u fotek to platí nadvakrát.

TYP FOTOKNIHY:

Můžete si vybrat z mnoha druhů. Na výšku, šířku, s pevnou či měkkou vazbou a lesklý nebo matný papír. Vybrala jsem fotoknihu 28x19 na šířku v tvrdé vazbě a s lesklým papírem.DORUČENÍ:

Fotokniha mi byla doručena službou PPL až domů 4. pracovní den od objednání. Takže super rychle!

BALENÍ:

Kniha byla zabalena v průhledné fólii a ještě v pěnovém "pouzdře" a v kartonové obálce.
Takže jsem byla ráda, že byla dobře zabezpečena a nebyly nijak poškozené rohy knihy.KVALITA :

Hned na první pohled kniha vypadala krásně. Co mě zaujalo (nevím jestli to je dobře nebo špatně) jsou tlustší stránky, než od konkurence (Happy Foto)
Fotky vypadají trošku živější než na knize od konkurence. Text na fotoknize vypadá dobře. Stejně jak v programu. Vazba knihy se mi opět zdá kvalitnější.

Nemůžu sice posoudit kvalitu výdrže fotoknihy, protože ji doma mám chvilinku, ale zatím jsem velmi spokojená.

Možná jen co bych vytkla, je cena. Je o poznání dražší, než jiné fotoknihy, ale na druhou stranu za kvalitu se platí, a pokud vydrží v takovém stavu déle, než jiné, tak v tom nevidím problém.SHRNUTÍ

+ zpracování vazby
+ kvalitní tisk
+ kvalitní papír
+ dobře zabalená zásilka
+ rychlost dodání
+ editor
+ na fotoknize není nikde žádné logo (jen malý qr kód)

- cena
- možnost platby pouze přes paypal či kartou


ZÁVĚR:

Pokud si poptrpíte na kvalitu, tak tuto značku rozhodně doporučuji. Na druhou stranu pokud je to vaše první fotokniha jen tak pro vás na doma, tak záleží na vás, jestli do toho chcete investovat (Já jsem z první fotoknihy byla nadšená, ale až teď, jak vidím srovnání s jinou značkou, tak také vidím tu rozlišnou kvalitu)

Saal Digital CZ vřele doporučuji a doufám, že s ní budete spokojeni, tak jako já.


You May Also Like

1 komentářů

  1. fotoknihy mám rada, len tú prácu na nich moc nie :) tuto značku nepoznám.

    OdpovědětVymazat

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.