Youtube, youtubeři... hvězdy?

Určitě každý, kdo sleduje trošku "svět youtube" tak si mohl všimnout pár věcí, které se začali opakovat u všech lidí, vídat stejné věci a tak. Přijde mi, že když něco začné být trend, tak už to musí mít každý. Ať už to jsou kardigeny, vansky, airmaxy, bublelogy,,, Najednou je to trend, tak to musí mít každý, proto to pak všude vídáme na blozích, na youtube v každém videu.


Taky mi přijde, že ty mladší ročníky berou youtubery jako nějaké hvězdy, jako někoho víc, a snaží se být jako oni. Nosit stejné oblečení, mobil, notebook, ...


Jen když vidím všechny ty komentáře pod youtube videem, kde se všichni ptají "odkud máš ten kryt na mobil ?", "odkud máš tu peněženku, tričko, notebook, sukni, propisku..." jasně chápu, když hledám nějakou věc dlouho a zrovna ji ve videu vidím, tak se zeptám, ale lidé se tam ptají už opravdu na všechno. 


Myslí si, že pokud budou mít stejný kryt na mobil, jak někdo, koho sleduji, budou cool.


Plno youtuberů si teď dělá svoji značku, merch, a lidé jejich trika jen kupují, a nosí a opět si myslí jak jsou cool. 


Nebudu se tady vypisovat, určitě to většina z vás vidí, jen poradím všem těm, kteří vidí youtube scénu jako něco VELKÉHO, VÝJIMEČNÉHO, a ty lidi, jako NĚJAKÉ HVĚZDY, že jsou to jen normální lidi. 


PROTO SE NESNAŽTE KAŽDÉHO KOPÍROVAT, NESNAŽTE SE MÍT VŠECHNO CO VÁŠ OBLÍBENÝ YOUTUBER, ALE BUĎTE SAMI SEBOU. NEKOPÍRUJTE OSTATNÍ, ALE BUĎTE SVÍ. 

/pro rýpaly: nezávidím youtuberům, jen mám rozum/ :)

You May Also Like

8 komentářů

 1. Skvělý článek! Souhlasím! Mám dvanáctiletou sestru a jen žasnu. Dokonce chtěla jít s památníkem na autogramiádu!!! My si nechávali podepisovat zpěváky, dnešní děti a mládež you-tubery.... Fakt nechápu!

  OdpovědětVymazat
 2. Jo máš pravdu, je to tak bohužel.

  OdpovědětVymazat
 3. Síce nerada kritizujem iných, ale mám malého brata, ktorý neskutočne obdivuje a napodobňuje niekoľkých Youtuberov. Avšak myslím si, že oni - Youtuberi - za to nemôžu. To, že ich sleduje niekto pod ich vekovú kategóriu predsa nemôžu ovplyvniť a prečo by mali meniť svoj obsah. A malé deti sú ešte malé deti - im sa niečo ťažko vysvetľuje a treba dúfať, že z toho vyrastú. :) Ja si myslím, že tak ako Youtuber, spevák, učiteľka alebo murár - všetci sme len ľudia. Koniec koncov - obyčajní ľudia s inými záujmami, prácou...
  SweetSunshine

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen jde o to, že i obyčejní lidi, jako jsou youtubeři můžou ovlivnit, třeba i špatně, nějakého člověka. Ani si to třeba neuvědomují. Také jde o to, že se berou jako nějaké hvězdy, a lidi jimi úplně žijí. Sledují jejich životy, místo toho, aby si žili ty své :)

   Vymazat
 4. Super si to vystihla. JA teda youtuberov zrovna nemusím ani nesledujem, ale i keď v mojej dobe sme fičali na nejakých hviezdách z Brava a Kamaráta, nikdy som nemala tendencie obliekať sa podľa nejakej módy či kúpiť si tenisky ktoré má ten a ten len preto že je to cool, ale inak sa mi vôbec nepáčia. Možno som v iných očiach loozer, ale radšej byť sama sebou ako vtipná kópia nejakého týpka, po ktorom o pár mesiacov ani pes neštekne.

  OdpovědětVymazat

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.