Oblíbenci za rok 2016 - Zážitky
Rok 2016 byl krásný rok, a jelikož jsem nechtěla, aby skončil jen tak, aniž bych se za ním poohlédla, tak jsem vzpomínala na ty nejkrásnější zážitky, o které se s vámi podělím.


ČINNOST

Rok 2016 pro mě byl skvělý v tom, že jsem začala fotit. Přírodu, kamarády. Chytlo mě to natolik, že se to stalo mou vášní. Je to něco co mě naplňuje.

 Z čeho mám velkou radost je, že jsem se rozhodla pro své stránky www.fotojanickova.cz. 
Přemýšlela jsem nad tím dlouho a realizovala snad ještě dýl. (Ale tímto děkuji lidem, co mi pomohli, a hlavně mému manželovi, který na tom udělal spoustu práce)

Doufám, že se stránky budou líbit a nejen stránky, jako spíše fotky - budu strašně ráda, když mě podpoříte odběrem zdeTaké další věc je ta, že jsem se rozhodla pro vlastní doménu na tento blog. VERONICAS-LIFE.COM Dlouho jsem přemýšlela, zda do toho jít nebo ne, ale nakonec jsem se rozhodla. Jsem za to ráda, protože bych se chtěla tomuto mému blogu - mému koníčku věnovat víc - zase budu ráda za podporu, za odběr. Všem, kteří jste na to už klikly, tak děkuji strašně moc !


ZÁŽITEK

Samozřejmě jsem měla i pár zážitků, o které se s vámi podělím.

Na začátku dubna jsme jeli do Prahy na výstavu Titaniku (pro mě to byl skvělý dárek k narozeninám, jelikož Titanik mám moc ráda) - a tam jsem se dotkla LEDOVCE.

Výstava Titaniku se mi líbila moc, ačkoli jsem možná očekávala něco VÍC. Ale i tak to byl skvělý zážitek a rozhodně na to doporučuji zajít každému, kdo má Titanik rád.Pak jsme strávili pár dní s kamarádama v Beskydech i ve Valticích, kde to bylo taky super!
Projížděli jsme na kole Pálavu, která je nádherná. Mikulov. Pálava. Lednice. Valtice. Nádhera !
Největší zážitek jsem měla z dovolené na ŠUMAVĚ. Poprvé jsem stanovala a zrovna na Šumavě. Bylo super mít jen batoh na zádech, foťák a prostě si jít tou krásnou, lidmi nedotčenou krajinou.

Bylo to něco úžasného, sjeli jsme řeku, byli v korunách stromů, jedli jsme nejlepšího pstruha, spali pod stanem, když byla snad ta největší bouřka, kterou jsme zažili, mysleli, že asi umřeme, protože se vedle našeho stanu ubytovali hodně divní lidi, v noci se smála jedna žena tak divným smíchem, který by byl na horor ještě dost málo děsivý, jedli lesní jahody a spousty borůvek. . . A SPOUSTY dalších zážitků. 

Jednodušše to byla pro mě ta nejlepší dovolená ♥ a rozhodně se na Šumavu ještě podívám. Doufám. 
výhled z našeho stanu ráno. 
 

Pak dovolená v Chorvatsku - Gradač. Gradač je krásné malé městečko. Na mapě ho najdeme úplně dole. Já tam už jednou byla a líbilo se mi, tak jsme se tam vydali znova. 

Viděla jsem DELFÍNA ! Sice z dálky, ale byl to krásný pocit plavat v moři a vidět přitom delfína.

Co ale nesmím zapomenout zmínit byl krásný výlet do Bosny a Hercegoviny. Kde jsme navštívili MOSTAR. 
Viděla jsem nespočet krásných západů slunce.


Fotka uživatele Veronika Janíčková Photography.


Fotka uživatele Veronika Janíčková Photography.Fotka uživatele Veronika Janíčková Photography.

Také jsem navštívila Sulovské skály, na které jsem chtěla už strašně dlouho. Musím říct, že ten výhled, ta příroda, je nádherná. Úplně tam člověk vypne z každodenního života, stresu a úplně si tam vyčistí myšlenky. 
A samožřejmě jsme toho zažili o mnohem více. Ale tento článek, tato vzpomínka v podobě článku by byla nesmírně dlouhá.

Doufám, že jste si rok 2016 také užili. Protože vězte, že nejde o ty hmotné věci, jako spíše o ty zážitky. Hmotných věcí se jednou zbavíme, vyhodíme, někdo nám je může vzít, ukrást, někde je zapomeneme. Může se stát cokoli.


ALE ZÁŽITEK, TEN NÁM, VÁM NIKDO NIKDY NEVEZME. . 

You May Also Like

8 komentářů

 1. Postupem času je vidět, jak se ve focení lepšíš. Některé fotky jsou vážně famozní.
  Celkem závidím Titanik, ten jsem nestihla a prý to byla opravdu paráda :)

  OdpovědětVymazat
 2. nádherné fotografie! závidím ti to Chovátsko i stanovačku inak, užasný výhlad :)) nech je už leto :)

  OdpovědětVymazat
 3. To s tím focením je super, držím pěsti a přeji hodně úspěchů ! :)
  LenaČerge

  OdpovědětVymazat

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.