Oblíbenci za rok 2016

Rok 2016 je už dávno za námi. A jelikož jsem používala celý rok pár oblíbených věcí, tak se s nimi s vámi podělím. 

První část byla nekosmetičtí oblíbenci, kde jsem zařadila spíše zážitky. Článek můžete přečíst zde.KOSMETIKA - PEČUJÍCÍ

Určitě za poslední tři měsíce jsem si oblíbila arganový olej. Používám ho každý den večer místo nočního i očního krému. Také si ho skoro každý den ráno přidávám do svého denního krému. Krásně hydratuje, vsakuje se poměrně rychle a je prostě skvělý.


Výsledek obrázku pro arganový olej arganeol


KOSMETIKA - DEKORATIVNÍ

Tady to je těžké, protože těch oblíbenců je více. Ale určitě musím zmínit korektor od Catrice. Vlastně oba korektory - camouflage i ten tekutý.


PRODUKT NA VLASY

V roce 2016 jsem hodně používala suchý šampon Batiste. Recenzi jsem na něj dělala zde.

Jinak dalším produktem na vlasy, který se stal mým hodně oblíbeným je maska na vlasy. Sice jsem ji dostala na Vánoce, ale od té doby ji používám pokaždé, když si myji vlasy. Je to maska od značky Gliss Kur. Posilující. Nejvíc mě na ní uchvátila ta vůně, která je nádherná, jemná, ženská. Kdyby takový byl i parfém, hned bych si ho pořídila. Vůně vydrží ve vlasech hodně dlouho a vlasy jsou příjemné na dotek a takové vyživené.

Gliss Kur Ultimate Resist posilující maska 200 ml - 0


PRODUKT NA RTY 

V roce 2016 se roztrhl pytel s matnými tekutými rtěnkami. I já si pořídila NYX- Lingérie. Dlouho vydrží, odstíny krásné. Jsou skvělé.  OBLEČENÍ

Jelikož je venku pořádná zima, tak nesmí chybět čepice. Já si oblíbila dvě. Dříve jsem čepice nenosila vůbec, ale letos je nosím skoro pořád. 

DOPLNĚK 

Tento rok se roztrhl pytel s náhrdelníky choker. Ze začátku se mi to vůbec nelíbilo, ale postupně jsem viděla hezčí a zajímavější. Tak jsem si také jeden pořidila. Sametový, jednoduchý, černý.

Dneska vám ale ukáži triko, které je řešeno, jako by mělo choker. Takže ho nosím skoro pořád!PARFÉM

Mým oblíbeným, ne jen za rok 2016, je Amor Amor Cacharel.

Miluju ho už několik let a je prostě skvělý. Pro mě. Protože je spíše sladší, tak nemusí vyhovovat všem.OBLÍBENÁ PÍSNIČKA

U písniček je to vždycky těžké, protože se mi líbí pořád nějaké nové a nové. Ale posledních pár měsíců poslouchám tuto . Je to od Kluse, kterého jsem dříve vůbec, ale vůbec neposlouchala.

Ale aby jedna nebyla málo, tak přidám ještě jednu, která mě provází od filmu Než jsem tě poznala. Avšak trošku upravenou. Pustit si ji můžete tady. OBLÍBENÝ FILM

Už jsem zde zmiňovala film Než jsem tě poznala, mimochodem tady se můžete dočíst více a navíc tam zjistíte proč se mi líbil.

Ale abych stále nepsala jen o jednom filmu, tak musím zmínit Pohádku Anděl Páně 1,2. Letos jsem totiž poprvé viděla jedničku a uchvátila mě natolik, že jsem se rozhodla jít na dvojku do kina. Doporučuji, protože je vážně skvělá.


OBLÍBENÝ SERIÁL

Všude, kam jsem se zmiňovala o mém oblíbeném seriálu jsem nesměla zapomenout můj milovaný Prison break  -Útěk z vězení. Jelikož jsem se na něj ale letos nedívala až tolik (to si nechám na tento rok) tak zmíním seriál, který jistě každý znáte, a každý jste ho viděl, což jsou PŘÁTELÉ (Friends)

Popravdě jsem tento seriál nikdy neviděla celý. Viděla jsem pár dílů, ale teď ho dávají v televizi, takže když mám čas, tak sleduji Přátele. Oddechovka. Sranda.


JÍDLO

Za posledních pár měsíců jsme si doma oblíbili domácí kuřecí vývar. Mňam.PITÍ

Není nad obyčejnou vodu. Ne jen pro rok 2016, ale i pro ty předešlé a snad i nadcházející, mám nejraději vodu. Samozřejmě si občas dám i nějaký džus (rybízový je skvělý) nebo čaj.OBLÍBENÁ KNÍŽKA

Jelikož nečtu tolik, kolik bych chtěla, tak v mém seznamu přečtených knih za rok 2016 jich moc nenajdu. Co jsem ale četla a můžu i doporučit je kniha Musela jsem zemřít (Anita Moorjani). Nechci zde popisovat děj, takže ani nebudu, jen řeknu, že hlavní hrdinka měla rakovinu. A tak nějak popisuje to, jak se cítila, a jak ji vyléčila. Více se dočtete v knize. Knihu jsem přečetla na třikrát, což se mi asi nikdy v životě nepodařilo. Ale první polovina knihy se čte sama.V té druhé polovině se autorka hodně opakuje. Ale i tak se čte hodně dobře.

A další knihu, která je má oblíbená jsou Čtyři dohody (Don Miguel Angel Ruiz). Knihu jsem sice ještě nečetla (koupila jsem si ji před pár dny, týdny), ale viděla jsem představení na youtube, kde vystupuje Jaroslav Dušek. Také jsem si ji poslechla jako audioknihu, kterou převyprávěl jak jinak než pan Dušek.

Je tam spousty různých myšlenek. Asi si v ní každý najde ty své. Jen chci říct, že kdyby se podle těchto dohod každý řídil, svět by byl lepší.

Líbili se vám mí oblíbenci ? Máme nějaké společné? Jací byli ti vaši ?You May Also Like

5 komentářů

 1. Náhrdelníky choker se mi celkem líbí. Tyto náhrdelníky byli moderní za dob když mi bylo 11-12 let a doma se mi donedávna dva válely. Docela sranda na tom všem je že asi minulý rok když jsem uklízela ve velkým. tak jsem je vyhodila s tím že tohle už nikdo v životě nosit nebude. Rok se sešel a je to tady, teď toho lituji :-) Mě se líbí různé krajky apod. Čepice a celkově různé parády na hlavě moc nemusím, asi to je o zvyku.

  OdpovědětVymazat
 2. pekný článok, tričko s chokerom je teda zaujímavé :) vývar mám tiež rada, obvzlášť ten od svokry :)

  OdpovědětVymazat
 3. choker náhrdelník mam tiež a páči sa mi to, je to také mile a decentné. :)

  http://teenmumy.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.