Powder got 2b Schwarzkopf
bez blesku tak špinavý nevypadal ;) /omluvte prosím/ 


Po delší době jsem se rozhodla, že napíši recenzi na nějaký produkt na vlasy. Pokud máte dlouhé 
vlasy, ale bez objemu, tak to bude recenze přímo pro vás. 

Tento produkt (pudr na vlasy) se dá sehnat normálně v každé drogerii. Je malinký, ale vydrží poměrně dlouho, jelikož na jedno použití je potřeba opravdu malinko. 

O co jde? Je to pudr - prášek do vlasů. Nasypte si malé množství do rukou nebo přímo ke kořínkům vlasů. Pořádně ho do kořínků vmasírujte. A poté by měly vaše vlasy dostat objem. Nedostaly? Možná zkuste produktu přidat. 

Musím říct, že mám delší vlasy, ale občas nemají ten objem, který bych potřebovala. Proto jsem sháněla docela dlouho něco takového a jsem strašně ráda, že jsem našla přesně toto. 

Asi tento pudr nebudete používat každý den, ale jen na nějaké rande, ples, nebo jen když chcete vypadat opravdu perfektně. 

Musím říct, že mně osobně to objem do vlasů dodá. A pokud se vlasy za nějakou chvíli zase vrátí do původního bez objemového stádia, tak stačí do vlasů přejet rukama, přejet u kořínků a alá - objem je tu zase. 


Jediné co mi na tomto produktu vadí je to, že vlasy slepuje. Takže ho nesmíte použít moc. A také doporučuj si den poté vlasy umýt. 
Parfemaci to nemá žádnou, což já oceňuji, protože mít na sobě milion vůni (z šamponu, balzámu, masky, olejíčků, a a a a... známe to) asi nechceme. 

Takže i když je to další produkt na vlasy, jakože jich nepoužíváme málo, tak musím říct, že ho používám ráda, a je to moje několikáté balení. 


Máte ho někdo také? Co na něj říkáte?

You May Also Like

1 komentářů

  1. Já ho mám také a jsem s ním spokojená, objem to udělá a stačí mi to :)

    OdpovědětVymazat

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.