Naked basics - Urban Decay

Tuhle paletku mám doma už delší dobu (už to bude nějaký ten rok), takže si myslím, že ji mám pořádně otestovanou.

Začnu tím, že značka Urban Decay je známá hlavně svými paletkami Naked, o kterých můžeme slyšet na každém rohu. Tyhle paletky obsahují více stínů. Já jelikož si stíny až tak často nemaluji, jsem se rozhodla rovnou pro tu menší variantu. 

Musím říct, že jsem se dlouho rozhodovala, kterou nakonec vyberu, ale jelikož si dělám často černé linky, tak jsem se rozhodla pro tu klasickou, kde je černá barva. 

Paletka má zajímavý obal, takový měkký, opravdu příjemný. Avšak se lehce špiní, což je možná škoda.  Paletka je akorát do ruky, takže taková menší. Vhodná na cestování. 

Uvnitř paletky je velké zrcátko, což je super. Obsahuje 6 očních stínů - stíny jsou teplé, krásně pigmentované. Matné, (až na jeden - úplně ten první - je vhodný na rozjasnění) což jsem ráda, jelikož nerada používám ty třpytivé. 


Teď pár slov k samotným stínům - poslední tři stíny od černé včetně jsou krásně pigmentované. Ostatní tři jsou stále hezky pigmentované, ale ne tolik. Nejméně je pigmentovaný ten nejsvětlejší, který je zároveň trošku lesklejší - rozjasňující.

Stíny na očním víčku vydrží dlouho i bez báze, takže na každodenní použití ideální. Jediné co mi vadí u těchto stínů, je jejich prášivost. Takže když si chci udělat černou linku těmito stíny, tak musím velice opatrně, a i tak mám pak pod očima často černo.

Tahle paletka je přesně ta, kterou potřebuje snad každá holka:) dělám si s ní někdy i obočí, takže na cestování je to favorit.
+ pigmentace
+ výdrž
+ konzistence stínů 
+ obal
+ odstíny

- prášivost stínů

Celkově ale tyto stíny velmi doporučuji, a jsou mými oblíbenými. Jelikož se dají použít vážně multifunkčně, třeba i na konturování, dělání linek, stínů, obočí a i jako samotný rozjasňovač, tak tyhle stíny doporučuji klidně i na cestování. 

Máte je taky? A co na ně říkáte ?

You May Also Like

4 komentářů

 1. Mě se tahle paletka líbí, škoda že práší, ale to by mi až tak nevadilo :)
  Soutěž o pečující produkty

  OdpovědětVymazat
 2. Urban decay má skvělé stíny..nicméně jsou dost drahé. Myslím, že třeba Revolution má daleko levnější alternativy v podobné kvalitě :) ale i tak doufám, že jednou Naked paletku ulovím

  OdpovědětVymazat
 3. Ta prášivost je skoro u všech stínů bohužel. :/ ale stíny vypadají pěkně. :)

  OdpovědětVymazat
 4. presne, tá prášivosť je u väčšiny :) inak je paletka nádherná, a má presne tie použiteľné farby :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.