Deokrystal - Purity Vision


Výsledek obrázku pro deodorant mineralni party vision
Dnes mám pro vás po delší době zase recenzi, a to zrovna na jeden přírodní produkt od značky Purity Vision. 

Purity Vision mám moc ráda, protože je to přírodní značka s kvalitními produkty. 

Dlouho jsem hledala přírodní deodorant, abych na sebe každý den nestříkala další a další zbytečně chemikálie. O aluminiu, které je ve většině deodorantů/antiperspirantů - se moc rozepisovat nechci, protože nejsem žádný chemik. Tudíž vám neřeknu, jestli je to opravdu tak škodlivé, jak se povídá. Ale na sebe jsem to dál stříkat nechtěla, takže tu teď máme deo krystal, který je přírodní, bez všech těch chemikálií. 

Tento deokrystal používám už cca půl roku a stále je ho tam spousta, takže vám vydrží opravdu dlouho.Vůbec neubývá. 

Cena je kolem 100,- což není vůbec moc, na to jak dlouho vydrží. Jinak se dá koupit kdekoli na netu, nebo také v Rossmanu či DM, a možná i Tetě. 

Tento deodorant nemá žádnou vůni, takže je vhodný jak pro ženy, tak i pro muže. 

Jeho aplikace je sice trošku složitější, než u klasického deodorantu, ale dá se na to zvyknout a poté vám to přijde přirozené. 

Prvně musíte krystal navlhčit vodou a až potom aplikovat do podpaží. Po aplikaci je dobré ho zase umýt a schovat. Takže opravdu to není nic složitého. 

Není to antiperspirant, ale deodorant, takže se po něm budete potit, ale pot nebude cítit. Nebude cítit nic, jelikož je bez parfemace. 

Musím říct, že oceňuji to, že je bez parfemace, jelikož například v létě preferuji jemné, svěží vůně, a nemám ráda, když se spolu bije parfém s deodorantem a kdo ví čím ještě:)

Takže pokud sháníte přírodní deodorant, tak musím říct, že tenhle rozhodně doporučuji. 

Máte ho někdo také? A co na něj říkáte?You May Also Like

1 komentářů

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.