Buďme opravdoví
Chci se mu líbit. Chci být jako ta holka. Chci mít vlasy jako ona. Ta má skvělou postavu. Přesně to si taky myslím. Mám stejný názor jako ty. Jojo přesně tak. 

Takové věty jsou přesně ty, kterými se chcete zavděčit ostatním, ty které říkají, že chcete být někým jiným. 

Jenže není všechno jak vypadá. Proč se chcete chovat a být někým jiným? Pokud vás někdo nebere takové, jací jste, tak s takovými lidmi vůbec neztrácejte čas. Nejdůležitější je, že vy sami se sebou jste spokojení, mějte se rádi, říkejte své názory a nebojte se je vyjádřit i před ostatními. Nebojte se mít jiný názor, než jiné lidé. Nikdo neříká, že názor, který má většina lidí, je ten správný. 

NEBUĎTE STEJNÍ JAKO VŠICHNI OSTATNÍ, ALE BUĎTE SVÍ - BUĎTE OPRAVDOVÍ.

Život je krátký na to, si hrát na někoho, kým nejste. Celý život se snažte být takoví, jací jste se narodili. 

Lidé, co vás nemají rádi, za to, že jste sví, vám nestojí za tu snahu být někým jiným. Já si naopak vážím lidí, kteří jsou jiní - protože vím, že mi řeknou pravdu, že mi nebudou lhát do očí, že mi něco sluší, jenom proto, abych je měla ráda. Nebojte se říct pravdu, protože pravda je NEJVÍC. 

Nebojme se prosadit si svůj názor, nebojte se věřit tomu, čemu chcete. Nepřemýšlejte, co si budou o vás myslet ostatní.

Chápu, že někdy máme kdy, kdy se na sebe nemůžeme podívat do zrcadla, připadáme i oškliví, ale je to je naše myšlenka, která utváří náš den. Nenechejme jednu myšlenku zkazit tento den.

DŮLEŽITÉ JE, ŽE SE VY SAMI CÍTÍTE DOBŘE. ŽE VÍTE, ŽE TO CO DĚLÁTE JE SPRÁVNÉ. BUĎTE VŽDYCKY TĚMI NEJLEPŠÍMI, KTERÝMI MŮŽETE BÝT. BUĎTE OPRAVDOVÍ, ABY BYL TAKOVÝ I TEN NÁŠ SVĚT


 ♥


You May Also Like

11 komentářů

 1. Moc hezky napsané :) přesně tím se konečně poprvé v životě začínám řídit :)

  http://ladylenna.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Ozaj krásny článok :) Ako by si mi vravela z duše :D

  OdpovědětVymazat
 3. Já už několik let zpátky přišla na to, že mě přetvářka nebaví. :) Fajn článek. :)

  blog Days of Daysy

  OdpovědětVymazat
 4. Niekedy som závidela. Ale už roky nie. Nejako sa mi podarilo byť so sebou spokojná. Ľudia si myslia že som príliš divná, taký ten typ človeka ktorý je v očiach iných až hraničiacim bláznom, ale som to ja. A som len rada za ľudí, ako si ty, ktorí vedia, že je lepšie byť samým sebou a nie len ďalším nasledovníkom trendu, či iných ľudí. ♥

  OdpovědětVymazat
 5. súhlasím! každý by mal byť najlepšou verziou seba samého! :).

  KEJMY ♥.

  OdpovědětVymazat
 6. Kéž by mi tohle někdo řekl, když mi bylo takových 12..

  OdpovědětVymazat
 7. Super článek :-) my to tak bohužel máme nastavené. Chceme se zavděčit každému a tak se necháme snadno strhnout na jejich stranu a už nejsme tím, kým jsme, ale tím, kým chtějí ostatní, abychom byli. Já občas říkám pravdu moc nahlas a blízcí mě varují, ať si dám pozor, že mohu naletět nebo dostat přes pusu. Ale co, proč neříct nahlas svůj názor? Jsem svá za každých okolností :-)
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
 8. Presne tak. Každý z nás je jedinečný a mali by sme byť sami sebou.
  Štýl ženy

  OdpovědětVymazat
 9. V dnešnej dobe je veľmi ťažké byť originálny, ale ľudia pri tom zabúdajú, že by zakaždým mali byť sami sebou. Pri pretvárkach sa aj tak časom ukáže pravá tvár a ľudia to zistia. A je to vlastne celé zbytočné, lebo v prvom rade klameme seba:)

  Saja Frey Blog

  Veľká letná giveaway

  OdpovědětVymazat

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.