Elegantní hodinky


Dneska vám zrecenzuji jedny hodinky ze stránky POŠTOVNÉ ZDARMA. Mohla jsem si něco vybrat v rámci spolupráce, za což jsem ráda, a jelikož mi TYHLE HODINKY padly hned do oka, protože nějaké hezké hodinky sháním už pěknou dobu, tak jsem si vybrala právě tento produkt. Takže děkuji tomuto eshopu. Teď ale k samotným hodinkám.


Hodinky jsem si vybrala v klasické stříbrné barvě. (Musím ale  říct, že jsem přemýšlela i nad těmi modrými, ty mají také něco do sebe). Přišli jednoduše zabalené, ale ve více vrstvách, takže hodinky byly po dobu celé své cesty skoro jako v bavlnce.

Mají stříbrný řemínek i samotný ciferník. Na první pohled vás zaujme řemínek, který je zvláštní v tom, že je tenký, vzorovaný, což se mi líbilo, protože to působí lehce elegantně, zároveň sportovně. No prostě se mi to líbí a myslím, že se budou hodit úplně ke všemu.Samotný ciferník je trošku víc vysoký, než bych potřebovala a než se mi líbí, ale dá se to přežít.

V ciferníku nejsou žádná čísla, pouze čárky, což se mi líbí víc, protože čím jednodušší, tím lepší.

Hodinky mám teprve pár dní, ale musím říct, že jsem s nimi zatím spokojená. Fungují bez problému (baterka v nich je v pořádku).
Samotné hodinky nepůsobí vůbec levně, na to že nejsou vůbec drahé. Naopak působí docela kvalitně. Ale uvidíme, jak dlouho vydrží.

Na ruce mně nijak netlačí, jsou mi akorát.

Pokud rádi nosíte stříbrné doplňky jako já, bude se vám tento kousek hodit na každodenní nošení.

Pokud se mi hodinky brzy pokazí, urve se jim pásek nebo se s nimi cokoli stane, určitě to sem připíši, abyste věděli. Doufám ale, že se tak nestane, a že mi nějakou tu dobu vydrží.


Na eshopu se dá pořídit spousta oblečení, doplňků, módy a tak dále, takže si tak vybere určitě každý. Stránky jsou docela přehledné.

Máte někdo také tyto hodinky nebo cokoli z této stránky?
Líbí se vám můj výběr?You May Also Like

1 komentářů

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.