Podzimní oblíbenci
I když to venku pomalu vypadá na zimu, stále má být podzim. Podzim je takové to období, že buď ho milujete nebo nemáte rádi. Já jsem člověk, který má rád každé roční období. A také na každé roční období mám oblíbených pár věcí. Dneska vám povím ty podzimní.

1) ČAJ


Jsem člověk, který na zahřátí potřebuje čaj. Někdy vypiju jeden denně někdy i pět. Nejraději mám ráda asi mátové (čerstvá máta + med), potom také zázvorový (čerstvý zázvor), a nebo si občas dám ráda i jakýkoli ovocný.


2) POLÉVKY


Jsem milovník polévek. Ale na podzim a zimu je můžu pořád. Nejraději mám vývar nebo také jakékoli zeleninové polévky.Občas si udělám i nějakou krémovou. Recept na pórkovou je zde, a recept na brokolicovou zde a na dýňovou zde. 


3)  OVOCE 


Ovoce miluju celoročně, ale na podzim a zimu jsou pro mě top mandarinky. Ve mně to evokuje vánoční atmosféru.

Nebo také smoothie - jahody, lesní ovoce, banán, trochu pomeranče♥
4) SVETROŠATY


Letos jsem se konečně naučila  nosit svetrošaty. Dá se to nosit buďto elegantně se silonkami a vysokými podpatky nebo tak nějak pohodově - s teplými boty a punčochami.

Je výhoda, že to vypadá dobře, ale taky je vám teplo!


5) ŠÁLY, ČEPICE


Někdo je nosí až v zimě - já už na podzim. Šály mám ráda - velké, huňaté, do kterých se celí zabalíte a je vám zase to teplo. To je to tiž důležité.

Čepice nosím méně často, avšak nejsou méně oblíbené, protože když je mi zima, tak je to poslední záchrana.


6) FILMY, SERIÁLY


Na podzim konečně přichází to období, kdy se můžete zalézt doma pod deku, zapálit krb, uvařit si čaj nebo kakao a dívat se na vaše oblíbené filmy nebo seriály. Já se letos dívám na Přátele, takovou tu pohodovou klasiku, nebo jsem se konečně dodívala na poslední sérii Prison Breaku (Útěku z vězení) Pokud jste stejní nadšenci, jako já, tak můžete taky mrknout.

7) PROCHÁZKY


Na druhou stranu venku je všechno krásně zbarvené, později se objevují první mrazíky, a právě i místo toho lenošení u filmů, se doporučuji projít po té naší krásné krajině.8) SVÍČKY


Pokud jste stejní maniaci do kupování a taky pálení svíček, jako já. Tak právě na podzim konečně přichází čas je pálit. Ať už máte obyčejné, nebo voňavé, je to jedno. Svíčky dodají tu útulnost v bytě, domě, kterou miluju!
9) KRÉM NA RUCE 


Na podzim i zimu je to pro mě taková nezbytnost - abych neměla stále suché ruce, musím se čas od času namazat voňavým krémem.


10) ČAS PŘEDVÁNOČNÍ


I když je sice teprve podzim, tak v listopadu se konečně začínám(e) těšit na Vánoce. Ta vánoční atmosféra, ty světýlka všude kolem nás... miluju tohle období.


Tak doufám, že se vám moji oblíbenci líbili. Napište mi, co na podzim máte rádi vy a jestli se už těšíte na Vánoce. ♥

PS: pro více fotek sledujte můj instagram ♥You May Also Like

2 komentářů

 1. Já nejvíc miluju to teplé oblečení a předvánoční čas :) jsem tak trochu vánoční maniak a už teď se těším, až doma vytáhnu svícínek, světýlka a začnu zdobit :) procházky mezi pestrým listím a teplé čaje navečer jsou skvělá podzimní klasika. Přátelé už jsem dlouho neviděla, je to super seriál :)

  LENN

  OdpovědětVymazat
 2. Ta druhá Procházková fotka je krásná :3
  Já miluju chlupaté ponožky, čaje, teplé deky a nekončící kvanta seriálů.. a svíčky samozřejmě :D

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat

Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování. Používá technologii služby Blogger.